Kontakt

Eva-Lotta Kassel är VD/ Verksamhetschef/ Leg sjuksköterska och ansvarig för samtliga delar i företaget.
Tel 0721 719 901
eva-lotta.kassel@omsorgsfamiljen.se

Catarina Ericson är Omsorgsfamiljens Ekonomichef och ansvara för samtliga delar i företaget.
Tel 0761 043 303
catarina.ericson@omsorgsfamiljen.se

Gaia Lundell är Omsorgsfamiljens Redovisningsansvariga och sitter på Hagsätra torg 22.
Tel 0721 719 903
gaia.lundell@omsorgsfamiljen.se

Ann-Helen Braathen är vår löneansvariga och sitter på Hagsätra torg 22.
Tel 0721 719 904
ann-helen.Braathen@omsorgsfamiljen.se

Ingrid Amneklev är Verksamhetschef för Personlig Assistans och ansvarar tillsammans med Terese Hammenrudh för kontoret i Norrköping. Kontoret i Norrköping ligger på Rösgången 6.
Tel 0723 016 603
ingrid.amneklev@omsorgsfamiljen.se

Terese Hammenrudh är Verksamhetschef för Personlig assistans och ansvarig tillsammans med Ingrid Amneklev för kontoret i Norrköping.
Tel 0708 344 165
terese.hammenrudh@omsorgsfamiljen.se

Fredrik Prien är vår Styrelseordförande och Hanna Rexhammar på Desk jockeys revision är vår Revisor.

I vår styrelse sitter Fredrik Prien, Eva-Lena Sjöö, Catarina Ericson, Suzanne Selin och Eva-Lotta Kassel.

Camilla Brohn är Enhetschef för hemtjänsten i Hagsätra och också Omsorgsfamiljens Kvalitetschef. Kontoret ligger på Hagsätra torg 44.
Tel 0721 719 902
camilla.brohn@omsorgsfamiljen.se

Tina Eriksson är Enhetschef för hemtjänsten i Fruängen. Kontoret ligger på Fruängsgången 6. Tel 0763 165 513
tina.eriksson@omsorgsfamiljen.se

Annelie Pettersson är samordnare för vår verksamhet i Västertorp. Kontoret ligger på Isjaktsgränd 37. Tel 0763 203 016 annelie.pettersson@omsorgsfamiljen.se

Sara Johansson är Enhetschef för hemtjänsten i Åkersberga. Kontoret ligger på Rallarvägen 41. Tel 0705 201 188sara@buhres.com