Kontakt

Hagsätra
Hagsätra torg 44

Camilla Brohn
Enhetschef hemtjänst
Tel 0721 719 902
camilla.brohn@omsorgsfamiljen.se

Journummer kväll och helg:
Tel 0763 419 544

Fruängen
Fruängsgatan 18A

Tina Eriksson
Enhetschef hemtjänst
Tel 0763 165 513
tina.eriksson@omsorgsfamiljen.se

Journummer kväll och helg:
Tel 0763 076 174

Västertorp
Lugntorpsvägen 57

Annelie Pettersson
Enhetschef
Tel 0763 203 016
annelie.pettersson@omsorgsfamiljen.se

Journummer kväll och helg:
Tel 0763 202 696


Åkersberga
Rallarvägen 41

Therese Forstén
Enhetschef
Tel 0705 201 344
therese@buhres.com

Journummer kväll och helg:
Tel 0709 201 110

Nacka
Krokvägen 10

Lars Westerlund
Enhetschef
Tel 0761 869 440
lars.westerlund@omsorgsfamiljen.se

Journummer kväll och helg:
Tel 0761 869 440


Huddinge
Patron Pehrs Väg 10

Jenny Renholm
Enhetschef
Tel 0761 689 987
jenny.renholm@omsorgsfamiljen.se

Journummer kväll och helg:
Tel 0735 408 321

Norrköping

Ingrid Amneklev är Verksamhetschef för Personlig Assistans och ansvarar tillsammans med Terese Hammenrudh för kontoret i Norrköping. Kontoret i Norrköping ligger på Rösgången 6.
Tel 0723 016 603
ingrid.amneklev@omsorgsfamiljen.se

Terese Hammenrudh är Verksamhetschef för Personlig assistans och ansvarig tillsammans med Ingrid Amneklev för kontoret i Norrköping.
Tel 0708 344 165
terese.hammenrudh@omsorgsfamiljen.se

VD och ekonomi

Eva-Lotta Kassel är VD/ Verksamhetschef/ Leg sjuksköterska och ansvarig för samtliga delar i företaget.
Tel 0721 719 901
eva-lotta.kassel@omsorgsfamiljen.se

Catarina Ericson är Omsorgsfamiljens Ekonomichef och ansvara för samtliga delar i företaget.
Tel 0761 043 304
catarina.ericson@omsorgsfamiljen.se

Gaia Lundell är Omsorgsfamiljens Redovisningsansvariga och sitter på Rallarvägen 41 i Åkersberga.
Tel 0721 719 903
gaia.lundell@omsorgsfamiljen.se

Ann-Helene Braathen är vår löneansvariga och sitter på Fruängsgatan 18A.
Tel 0721 719 904
ann-helene.braathen@omsorgsfamiljen.se

Styrelse

Fredrik Prien är vår Styrelseordförande och Hanna Rexhammar på Desk jockeys revision är vår Revisor.

I vår styrelse sitter Fredrik Prien, Eva-Lena Sjöö, Catarina Ericson, Suzanne Selin och Eva-Lotta Kassel.